Hakkımızda

EVOMA, müşterilerine profesyonel hizmet vermeyi hedefleyen İç Mimarlık stüdyosudur. Seyit DİNÇ tarafından kurulmuştur. Aldığı İç Mimarlık eğitimini, 15 senelik İnşaat, Mimarlık, Tasarım sektöründe,  kendi kulvarında öncü olan kurumsal firmalardaki iş deneyimini tecrübesi ile birleştirerek kurduğu İç Mimarlık ofisinin adını butik ve özgün projelerde duyurmayı hedeflemektedir.

 

EVOMA;  Ev, ofis, mağaza, kafe, restoran, kültürel ve toplumsal yapılar gibi birçok alanda mimarlık, iç mimarlık, tasarım ve proje yönetimi konularında proje tasarımı ve uygulama hizmeti vermektedir.

 

EVOMA, marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilir. Yaratıcıdır, yaptığını tekrar etmekten hoşlanmaz. Yenilikçidir, tasarıma farklı bir perspektifle bakar ve özgün mimariyi en iyi şekilde yorumlamayı amaç edinir. Mimari, iç mimari, uygulama konularında, projenin her aşamasında müşterilerinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.

 

Amacımız dijital olarak müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır.

 

EVOMA, estetik kaygıları göz önünde tutarken fonksiyonellikten asla vazgeçmez. Çünkü iyi tasarlanmış mekânların doğru planlanması gerektiğini asla unutmaz.

 

HİZMETLERİMİZ,

Verdiğimiz hizmetleri şu başlıklar altında toplayabiliriz.

–       Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri,

–       İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri,

–       Mutfak, Banyo, Kapı, Mobilya tasarımı ve üretimi,

–       Mimari ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri,

–       Anahtar Teslim Projeler,

–       Proje Yönetimi ve Yönetim Danışmanlığı,

–       Uygulama Kontrolörlüğü ve Uygulama Yönetimi,

–       Mekanik, Elektrik, İnşaat Mühendisliği ve Peyzaj gibi farklı disiplinler arası proje-uygulama koordinasyonunun sağlanması,

 

Mimarlık

Mimari bir tasarım oluştururken, özgünlük ile birlikte, yapılan yatırımın optimizasyonunu, malzeme, üretim ve detay çözümlerini ön planda tutarız. Aynı hassasiyette uygulamayı gerçekleştiririz.

 

İç Mimarlık

Modern bir mekânın görsel, fonksiyonel ve teknolojik alt yapısını oluşturabilmek için farklı disiplinlerin yönlendirmesini en iyi şekilde kullanırız. Tasarımlarımızı ve uygulamalarımızı her zaman bu kriterlerin ve önceki deneyimlerimizin üzerine kurarız. Mutfak, Banyo ve diğer ahşap işlerinde sektörün önde gelen markaları ve kendi özel imalatlarımız ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürürüz. 

 

Konsept Proje ve Görselleştirme

Mekanın, işverenin ve son kullanıcının ihtiyaçlarını, özgün tasarım kişiliğimiz ile birleştirerek mimari ve iç mimari projeler için konsept proje ve görselleştirme hizmeti sunarız.

 

Danışmanlık ve Proje Yönetimi

Mimari, inşaat ve iç mimari projeler için ortaya konan hedefleri ve ilerleyişi takip ederek, başarılı bir sonuç için; zaman, maliyet ve kalite unsurlarını dengeli bir işleyişle yönetiriz.

 

MİSYONUMUZ

Sıradanlıktan uzak, güçlü, yaratıcı çözümler sunabilen yapısı ile odağında insan, hizmet ve ürün kalitesine yatırım yaparak kalıcı üstünlükler sağlamaya çalışan EVOMA MİMARLIK, ergonomik, fonksiyonel, sağlam ve ekonomik olanı aramayı, gelenekselin yanında, çağdaş yapım sistemlerini kullanmayı tercih eder. Profesyonel yaşamda mimarlığın, toplumun ve insanlığın hizmetinde olduğu kabulü ile mekân yapma, yapı kurma becerisini, kentin değerleri ile bütünleştirmeyi amaçlayan şirket yaşam biçimine pozitif katkılar sunacak hoşlukları oluşturur.

 

VİZYONUMUZ

Sırasıyla Mimari ve İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri, Konut, Ofis, Mağaza ve daha birçok alanda hizmetler veren, en önemlisi dürüstlük ilkesini ön planda tutan EVOMA MİMARLIK müşteri memnuniyetini daima göz önünde tutarak, hizmet kalitesini ve güvenilirliğini artırmaktadır.

 

Dünya ve Türkiye’deki yenilikleri yakalamak ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak güçlü yapısını korumayı hedefleyen şirket, mimarlığın Türkiye’de nitelikli bir şekilde uygulanabilmesi ve mimari kalitenin çağdaş ülkeler seviyesine gelmesine katkı sağlamayı, yaşanılası uygun mekânlar üretmeyi amaçlamaktadır.